Миколаївський суд звіряє версії протоколів з конфліктної ОВК

2 Листопада 2012, 23:22

Таке рішення було прийняте головуючим суддею. Суд оголосив перерву на 20 хвилин, протягом яких має намір звірити результати голосування на всіх 186 виборчих дільницях 132 округу.

Представники опозиційного кандидата Аркадія Корнацького попросили суд перевірити протоколи дільничих виборчих комісій, оскільки переконані, що протоколи нині сфальсифіковані на користь кандидата від Партії регіонів Віталія Травянка.

Суд витребував з ОВК оригінали протоколів по всьому округу. Опозиція зі свого боку надала копії з мокрими печатками і просить суд звірити ще раз результат підрахунку.

Нагадаємо, раніше МВС заявило про те, що протоколи з окружкому у Первомайську вивезені законно, за рішенням суду.

Як повідомлялось, у Первомайську працівники спецпідрозділу "Беркут" увірвалися в приміщення ОВК №132 та вилучили усі протоколи з ДВК.

Опозиціонери також повідомили, що сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

У МВС переконують, що «Беркут» у Первомайську лише охороняє вивезення бюлетенів до суду. Активісти заявляи про побиття їх працівниками міліції.

читати ще

показати ще
96