Михайло Забродський: “Найбільша небезпека для національної єдності ховається в намаганнях незначної меншості знайти відповідь десь посередині”

Політика
29 Вересня 2021, 11:48

В опитуванні для №39 Тижня народний депутат фракції “Європейська Солдіарність”, Герой України Михайло Забродський зазначив, що найбільша небезпека для національної єдності ховається в намаганнях незначної меншості знайти відповідь десь посередині, максимально користуючись статусністю і привабливістю обох варіантів водночас.

 

Водночас парламентар не вважає такі протиріччя вкрай глибокими, радше – системними. "Переважна більшість з них пов’язана із баченням середньострокових перспектив нашої держави. Принципова відмінність полягає в питаннях підтримання умовних “західного” і “східного” вектору нашого руху в майбутньому. Причинами цього є широкий набір факторів від історично-економічних до прямого інформаційного впливу нашого противника", – розповів Забродський.

 

Читайте також: Сергій Дембіцький: "Ми спостерігаємо замкнене коло, в межах якого конфліктні теми не намагаються вирішити, а навпаки підсилюють з метою "консервування" людей у стані конфлікту"

 

На думку нардепа, для консолідації суспільства необхідні: розширена інформаційна робота на державному рівні; ланомірне просування ідеї необхідності європейського вибору і практичних кроків до його реалізації тут і зараз; перенесення проблемного питання  із площини політико-філософських диспутів в реальне державне завдання сьогодення; відкидання будь яких компромісів і демонстрація незворотності наших прагнень; розвінчання багаторічних хибних уявлень про переваги і недоліки обох потенційних векторів наших історичних перспектив.