МВС заявляє, що протоколи з окружкому у Первомайську вивезені за рішенням суду

Акценти
2 Листопада 2012, 19:33

За повідомленням правоохоронців, постанову про примусове вилучення протоколів із мокрими печатками виніс Адміністративний суд Миколаївської області.

«Працівники міліції виключно в межах законодавства забезпечили охорону правопорядку та безперешкодну роботу судових виконавців, які звернулися по допомогу до правоохоронців. Працівники спецпідрозділу «Беркут» на виконання рішення суду забезпечили правопорядок та припинення правопорушень під час вивезення до м. Миколаєва протоколів із результатами голосування. Під час виконання своїх обов’язків по охороні громадського порядку правоохоронці діяли виключно в межах положень Закону України «Про міліцію», – наголосили в МВС.

«Працівники міліції виключно в межах законодавства забезпечували охорону правопорядку та безперешкодну роботу судових виконавців. Зважаючи на те, що напередодні громадяни заблокували проїзд працівникам виконавчої служби за допомогою двох вантажних автомобілів та відмовилися звільнити шлях, працівники міліції були змушені вжити заходів для виконання судового рішення про вилучення протоколів і їх доставку до суду», – зазначається в повідомленні.

У міліції також наголошують, що працівники спецпідрозділу «Беркут» діяли на виконання постанови «Про залучення працівників міліції», винесеної судовими виконавцями. Основною метою дій правоохоронців було забезпечення виконання рішення суду та припинення правопорушень під час вивезення до м. Миколаєва протоколів із результатами голосування.

Як повідомлялось, раніше працівники спецпідрозділу "Беркут" увірвалися в приміщення ОВК №132 в Первомайську та вилучили усі протоколи з ДВК

Опозиціонери також повідомили, що сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську представники «Беркуту» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

У МВС переконують, що «Беркут» у Первомайську лише охороняє вивезення бюлетенів до суду. Активісти заявляи про побиття їх працівниками міліції.

Пізніше народний депутат Геннадій Москаль повернув в окружком раніше вилучені виборчі бюлетені.

Нагадаємо, вже після підрахунку 100% голосів в окрузі №132 змінився переможець виборів. Так, за першими даними виграв кандидат від «Батьківщини» Аркадій Корнацький. А після зміни – регіонал Віталій Травянко.

Опозиція подала в ЦВК скаргу з вимогою провести повний перерахунок голосів відповідно до протоколів з мокрими печатками в цьому окрузі.

90