МВС забарикадувалося від учасників Майдану вантажівками з піском

26 Грудня 2013, 11:40

Мітингувальники вимагають відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, а також негайного притягнення до відповідальности осіб, які побили журналістку і громадську активістку Тетяну Чорновол, тих, хто причетний до нападів на активістів майданів по всій Україні, а також тих, хто розганяв 30 листопада столичний Майдан.

Люди скандують: «Банду – геть!», «Захарченка – у відставку!», «Захарченка – на нари!», «Революція!».

«На 14-ту годину заплановано зустріч із міністром Захарченком на якій він має відзвітувати про перебіг слідства щодо злочинів проти активістів майданів. Також очікуємо, що міністр або якийсь із його заступників вийде до протестувальників та скаже людям прямо, чого очікувати від цієї неприйнятної ситуації з масовими репресіями, переслідуванням та бандитськими нападами на протестувальників, яку зараз бачимо по всій Україні. Хай наважаться і нарешті бодай подивляться людям у вічі», – заявив народний депутат від «Свободи» Руслан Марцінків.

Будівлю МВС охороняють бійці спецпідрозділу «Беркут», які розмістилися на подвір'ї міністерства. Заїзди на територію міністерства перекриті вантажівками з піском, а парадний вхід зачинено зсередини.

Як повідомлялось, 25 грудня активісти Євромайдану блокували вулицю Богомольця біля МВС, де відбувався пікет відомсива з вимогою відставки Віталія Захарченка.

Нагадаємо, вночі 25 грудня невідомі на Бориспільській трасі побили журналістку та активістку Тетяну Чорновіл. У жінки діагностували струс мозку, гематоми на обличчі, зламаний ніс.

Сама журналістка пов'язує напад з активною громадською діяльністю.

Міліція відкрила провадження за фактом побиття Чорновіл.