МВС взялося за ЄДАПС і Грицака

27 Травня 2014, 16:55

«Вже передані слідству матеріали щодо сотень мільйонів гривень, які були розкрадені, на наш погляд, і аудитом, який ми провели, цієї діяльності минулої влади, особливо МВС, дійсно були завищені ціни і дійсно відмивалися кошти МВС цієї корупційної структурою ЄДАПС. На сьогоднішній день ці факти передані слідчим органам, щоб розслідувати цю справу», – сказав Чеботар.

Заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що слідчі також проводять перевірку причетності колишнього заступника голови Державної міграційної служби Василя Грицака до відмивання зазначених коштів. Також можливе відкриття проти нього кримінального провадження.

Чеботар підкреслив, що МВС повністю ліквідувало зв'язки з фірмою ЄДАПС.

«Ми повністю ліквідували зв'язку МВС з фірмою ЄДАПС, повністю, сто відсотків, жоден, навіть маленький документ, не випускається на ЄДАПС. Фірма, яка отримувала на бюджетних коштах колосальні доходи», – сказав він.

Чеботар поінформував, що в даний час всі замовлення на бланкову продукцію, включно з паспортами громадян України та закордонними паспортами, виконує підприємство Національного банку  – поліграфічний комбінат «Україна».

Нагадаємо,  що Міністерство внутрішніх справ вже заявляло про викриття корупційні схеми в діяльності консорціуму ЄДАПС. За інформацією МВС, колишній заступник голови Державної міграційної служби Василь Грицак здійснював тиск на правоохоронні органи з метою перешкодити розслідуванню.