МВС відкрило кримінальні провадження проти міністра оборони Росії

22 Липня 2014, 19:09

"Головне слідче управління МВС України відкрило кримінальне провадження щодо громадян Російської Федерації Шойгу С.К. та Малофєєва К.В. за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3, 5 ст. 27, ч.5 ст. 260 Кримінального Кодексу. Інформацію про порушення кримінального провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12014000000000290", – заявив Аваков.

У тексті також зазначено, що Шойгу звинуватили у формуванні незаконних воєнізованих груп під патронатом російського Міноборони, які діють на території України.

У причетності до таких дій звинуватили і Малофєєва, російського олігарха, якого ЗМІ підозрюють у спонсоруванні російської агресії в Україні.

"Незаконні збройні формування, які перебувають під командуванням громадян РФ, здійснюють системні розбійні напади на органи державної влади, підрозділи Збройних сил і Національної гвардії України, підприємства, організації, що призвело до численних людських жертв, руйнувань і інших тяжких наслідків", – додав Аваков.

Як повідомлялося, Росія раніше порушила кримінальну справу проти самого Авакова та очільника Дніпропетровщини Ігоря Коломойського.