МВС відкрило кримінальне провадження через зрив виборів у Красноармійську

26 Жовтня 2015, 15:16

МВС відкрило кримінальне провадження через зрив виборів у Красноармійську Донецької області. Про це повідомило облуправління МВС.

Як зазначається, правоохоронці розпочали перевірку діяльності членів Красноармійської міської виборчої комісії. 25 жовтня не розпочали роботу 30 виборчих дільниць у м. Красноармійську, оскільки виборчими комісіями не були отримані бюлетені для голосування.

Центральною виборчою комісією в діях членів Красноармійської міської ТВК встановлені порушення Закону України «Про місцеві вибори».

«У зв’язку з цим слідчим управлінням ГУМВС України в Донецькій області відкрите кримінальне провадження за ч. 3 статті 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача), в рамках якого буде перевірена діяльність членів Красноармійської міської ТВК», – повідомив начальник ГУМВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

Як повідомлялося, вранці 25 жовтня у Красноармійську ТВК не прийняла бюлетені, дільниці не відкрилися, згодом Територіальна виборча комісія Красноармійська Донецької області остаточно скасувала вибори в місті. Голова Красноармійської виборчої комісії склав свої повноваження.