«Ми погодили це питання з Міністерством юстиції, гроші виділені, зараз йдуть тендери», – сказав він, уточнивши, що наразі виділено 32 млн. грн., а потреба у таких спецзасобах сягатиме до 50 тис. на рік.
При цьому Фаринник зазначив, що такі браслети планується одягати особі, яка перебуватиме під домашнім арештом, на ногу, вона матиме можливість пересуватися не більше 100 метрів від місця проживання.
В той же час він зазначив, що поки ці пристрої не будуть придбані, охорону взятих під домашній арешт здійснюватимуть працівники міліції.
Також Фаринник вказав, що для роботи за новим КПК міліції не вистачає до 7 тисяч слідчих. «Чи зможуть наші слідчі працювати з новим завантаженням? Структура прийняття рішень залишається та сама, але нам додатково потрібно 5-7 тисяч слідчих, але це нереально зробити одним махом. Треба поступово. Хай буде це 3-5 років», – сказав Фаринник.
Як відомо, 20 листопада набуде чинності новий Кримінально-процесуальний кодекс. Він був ухвалений ВР у квітні та підписаний президентом у травні.
Читайте також: Кримінально-політичний кодекс