МВС просить не політизувати затримання “свободівця” у Києві

Акценти
14 Листопада 2012, 21:13

«У багатьох ЗМІ з’явилася інформація про те, що затримання міліцією чоловіка, який у шахрайський спосіб виманив у кількох мешканців столиці близько 700 тисяч гривень, має характер політичних переслідувань і тиску влади на представників опозиції», – йдеться у заяві.

У прес-службі уточнили, що «останнім часом до Святошинського районного управління міліції почали надходити заяви від приватних підприємців та громадян про, те, що нібито один із працівників «Київенерго» брався вирішити їхні проблеми, котрі стосуються їх взаємовідносин із цією компанією».

«За свої «послуги» чоловік брав гроші – від 20 тисяч до 250 тисяч гривень», – наголосили в МВС.

«До міліції надійшло 10 таких заяв. За цим фактом слідчим відділом Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві було порушено кримінальну справу за ч.3. ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України», – повідомляють в МВС.

«Розслідуючи кримінальну справу, правоохоронці з’ясували, що цей громадянин у період з 2010 року по вересень 2012 року шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами громадян на загальну суму близько 700 тисяч гривень», – наголосили в міліції.

Правоохоронці також додають, що під час проведення санкціонованого обшуку в квартирі чоловіка було вилучено речові докази, які наразі долучено до матеріалів кримінальної справи.

«Проти громадянина С. слідчим відділом Святошинського РУ порушено кримінальну справу за ч.3. ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. 13 листопада Артема С. затримано в порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу. Слідство триває», – зауважили в прес-службі.

Нагадаємо, як повідомили в "Свободі", 13 листопада представники Святошинського райвідділу Управління МВС у Києві провели обшук в оселі керівника Конотопської районної організації ВО "Свобода", кандидата від об'єднаної опозиції в окрузі №159 Сумської області Артема Семеніхіна, після чого його затримали на 72 години до обрання запобіжного заходу.

90