Про це повідомили у Відділі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у м. Києві, спростувавши інформацію народного депутата Геннадія Москаля, який у розповсюдженій для ЗМІ заяві наголошував, що пограбування здійснили працівники міліції, яких після цього заднім числом було звільнено з органів внутрішніх справ.
"Заява депутата про те, що їх звільнили заднім числом, не відповідає дійсності – будь-яка перевірка підтвердить, що вони були звільнені ще місяць тому за власним бажанням. Від них із задоволенням позбулися через те, що вони прогулювали роботу, грубо порушували дисципліну", – зазначили у міліції.
Водночас у столичному главку зауважили, що разом із екс-міліціонерами було затримано п’ятьох їхніх знайомих, які обгрунтовано підозрюються у скоєнні як мінімум шести аналогічних пограбувань.
Нагадаємо, Москаль просить Генпрокуратуру перевірити інформацію, згідно із якою 30 жовтня троє працівників міліції, які служать у полку патрульно-постової служби Головного управління МВС України в Києві, пограбували ювелірний салон у столиці.
«Після розкриття злочину вони були звільнені з органів внутрішніх справ заднім числом, начебто за власним бажанням. Таке звільнення вважається службовим злочином. Крім того, мені стало відомо, що звільнених працівників міліції переховують, боячись оприлюднення подробиць їх злочинної діяльності з усіма подальшими наслідками», – зазначив Москаль.