МВС оголосило в розшук ще шістьох «суддів ДНР»

23 Грудня 2015, 08:12

Міністерство внутрішніх справ України оголосило в розшук ще шістьох «суддів ДНР». Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

«До раніше оголошених у розшук «суддів ДНР» додалися нові», – зауважив він.

Як повідомив начальник поліції Донецької області, Крім Марини Попшой, до «указу Захарченка» ніхто з них не працював суддями.

«Олена Ледовська, 1986 року народження, «суддя Ворошиловського міжрайонного суду Донецька ДНР», раніше працювала помічником судді в Апеляційному суді Донецької області.

Анастасія Федорова, 1989 року народження, «суддя Ворошиловського міжрайонного суду Донецька ДНР», раніше працювала помічником судді в Апеляційному суді Донецької області.

Олена Богословська, 1976 року народження, «суддя Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки ДНР».

Марина Попшой, 1969 року народження, «суддя Центрально-міського міжрайонного суду Макіївки ДНР», раніше, з 1995 року працювала суддею в цьому ж суді. У 2000 році була обрана Верховною Радою України безстроково суддею в цей суд.

Нурія Гільванова, 1982 року народження, «суддя Харцизького міжрайонного суду ДНР».

Віталій Валуйський, 1989 року народження, «суддя Будьонівського міжрайонного суду Донецька ДНР», – зазначає Аброськін.

Також він додає, що громадянину Російської Федерації, який називає себе «головою Верховного Суду ДНР» Едуарду Якубовскому, у жовтні 2015 було повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України.

«Наразі провадження розглядається в суді і сподіваємося буде винесено гідний цього пройдисвіта заочний вирок. Ми не зупиняємося на виконану роботу і продовжуємо документувати злочинну діяльність «суддів ДНР». Практично про кожного з них можна сказати «ми наш, ми новий світ побудуємо, – хто був нічим, той стане всім», – резюмував Аброськін.

Нагадаємо, у серпні МВС викликало на допит "міністрів ДНР".