МВС нарахувало в Україні понад 72 тис. іноземних уболівальників

13 Червня 2012, 13:07

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, Захарченко зазначив, що в Києві станом на 13 червня налічується 2200організованих уболівальників, у Харкові – понад 4 тисячі, в Донецьку – 1700, у Львові – 2200 осіб.

Уточнюючи на прохання журналістів, Захарченко підкреслив, що крім уболівальників, які приїхали організовано, кількість яких він перерахував по містах, в Україну прибула велика кількість вболівальників самостійно.

«Найбільша кількість вболівальників була в київській фан-зоні (в день матчу Україна-Швеція – Ред.) – близько 50 тис», – зазначив він.

Захарченко також повідомив, що в цей час громадський порядок охороняли понад тисячаспівробітників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ. Він також повідомив, що в середньому охорону громадського порядку в день проведення матчу забезпечують близько 3500 співробітників міліції.

«Їх кількість коригується залежно від оперативної обстановки», – додав міністр.

Нагадаємо, 11 червня Державна прикордонна служба повідомила, що з 5 червня державний кордон України перетнуло близько 37 тисяч футбольних фанів. 

Віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що у дні футбольного турніру Євро-2012 в Україну щодня приїжджає на 90 тисяч туристів більше, ніж за аналогічний період минулого року.