МВС ініціює обладнання громадських місць відеокамерами

17 Травня 2012, 10:34

Як повідомляє прес-служба МВС, відповідну пропозицію з приводу нагальної необхідності розгляду питання відомство направило Раді національної безпеки і оборони.

«Ефективність їх застосування   підтверджується зарубіжним досвідом правоохоронної діяльності. Зокрема, використання систем відеоспостереження в країнах Європейського Союзу та США значно сприяє оперативності реагування на правопорушення, швидкому встановленню осіб, які їх вчиняють», – заявили у міліції.

«Світовий досвід показує, що наявність систем відеоспостереження є стримуючим фактором для правопорушника, навіть за відсутності співробітника поліції», – додали у МВС.

У відомстві впевнені, що облаштування громадських місць системами відеоспостереження дасть змогу  громадянам почуватися на вулицях міст більш безпечно.

«Використання таких систем дозволить зменшити кількість працівників міліції на вулицях міст, разом з тим зробить їх роботу більш ефективною. А враховуючи  той факт, що наразі Міністерство фінансується на 42 відсотки від потреби,  це дозволить більш ефективно розподіляти ці кошти не на утримання великої кількості  працівників міліції, а на їх оснащення», – зазначили у МВС.

За клопотанням МВС, над питанням встановлення відеокамер вже працює Київська міська державна адміністрація.

Нагадаємо, у лютому Європейський Союз виділив на реформування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України 1,55 млн євро.

Позначки: