«Ця справа направлена на дорозслідування до головного управління МВС міста Києва у слідчі підрозділи і я її маю наступного тижня слухати», – зазначив Фаринник.
За його словами, подробиці даної справи стануть відомі безпосередньо після заслуховування відповідної інформації.
В’ячеслав Чорновіл загинув у автокатастрофі під Києвом на 5-му кілометрі шосе Борісполь-Золотоноша 25 березня 1999 року, коли його автомобіль Toyota Corolla зіткнувся з КамАЗом, який розвертався посеред дороги. У тій аварії загинув також водій Чорновола.
Вже наступного ранку після загибелі тодішній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, не чекаючи попередніх результатів слідства, заявив, що Чорновіл загинув у результаті ДТП і що «версія замаху на Чорновола як причина його загибелі навіть не розглядалася».
Справа про загибель Чорновола була закрита менш ніж через три місяці – в червні 1999 року.
Через деякий час несподівано помер від серцевого нападу головний свідок автокатастрофи – Іван Шолом, який знаходився у кабіні КамАЗа.
4 квітня 2005 року тодішній генпрокурор Святослав Піскун відновив слідчі дії у справі Чорновола. Були зібрані додаткові матеріали, але після відставки Піскуна у жовтні 2005 року розслідування знов зупинилося і було відновлене у серпні 2006 року.
У 2009 році члени Народного Руху Ярослав Кендзьор і Іван Стойко стверджували, що В'ячеслав Чорновіл і його водій після зіткнення з вантажівкою були живі, але їх добив кастетом невідомий.