МВФ турбують кілька пунктів антикорупційної реформи

18 Листопада 2020, 18:55

Міжнародний валютний фонд (МВФ) турбує робота антикорупційного бюро і прокуратури, що є частиною антикорупційної реформи. Про це в інтерв'ю "Журналу Кореспондент" розповів заступник міністра фінансів Юрій Драганчук.

 

Він зазначив, всі структурні маяки виконано й у МВФ немає формальних передумов, щоб не надсилати місію і не давати транш. Але водночас Фонд дивиться на ситуацію в цілому, і рішення Конституційного суду щодо антикорупційної реформи не в кращому світлі представляє Україну.

 

"Що стосується антикорупційної реформи, то є кілька пунктів, які викликають побоювання у МВФ. Це призначення Вищої ради юстиції, робота Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, робота і незалежність Національного антикорупційного бюро", – пояснив заступник міністра.

 

 Драганчук додав, що за цими пунктами йде постійна комунікація з МВФ та те, що турбує, знаходиться а процесі вирішення.

 

Нагадаємо, що президент Зеленський вважає, що Україна виконала всі структурні маяки, передбачені для перегляду програми stand-by Міжнародного валютного фонду, зокрема, затверджено реформу митниці й податкової та зменшено частку проблемних кредитів.

 

 

Позначки: