МВФ готовий підтримати реформи в Білорусі

6 Березня 2012, 03:20

За словами Джарвіса, МВФ оцінив прийняті в Білорусії заходи для стабілізації економіки, зокрема скорочення зовнішнього дисбалансу.

«Фонд готовий підтримати програму структурних реформ у Білорусі. Місії МВФ будуть регулярно приїжджати у республіку, продовжиться відпрацювання технічних питань і підходів за новою програмою співпраці », – сказав Джарвіс.

Він також повідомив, що під час роботи місії у Мінську обговорювалося питання фінансової підтримки Білорусі.

«Ми повинні бути впевнені, що люди і структури, які відповідають за прийняття рішень на найвищому рівні, підтримують запропоновані заходи економічної політики. Тому нам спершу необхідно переконатися, що така підтримка запропонованих заходів і реформ дійсно існує. Коли ми побачимо, що усі держструктури готові будуть надати повну підтримку запланованій програмі, тоді ми будемо готові проконсультуватися з іншими країнами – членами МВФ щодо готовності підтримати таке рішення», – підкреслив голова місії.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд з квітня залишить Білорусь без постійного представника, тоді як країна просить фонд про черговий кредит для підтримки економіки.

Колишнього ж голову місії МВФ Білорусі Кріса Джарвіса було призначено на аналогічну посаду в Україні.

Нагадаємо, МВФ вимагає підвищити тарифи на газ для населення на 30% для подальшого виділення Україні кредитних коштів.

Позначки: