Муженко візьме участь у засіданні військового комітету НАТО

14 Січня 2019, 16:32

Начальник Генерального штабу України Віктор Муженко візьме участь у засіданні військового комітету НАТО, яке відбудеться в штаб-квартирі Альянсу 15-16 січня 2019 року. Про це у понеділок, 14 січня, повідомила прес-служба Місії України при НАТО.

 

Відомо, що в штаб-квартирі Альянсу відбудеться чергове засідання військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів.

 

Основу порядку денного зустрічі вищих військових керівників НАТО складуть питання розвитку ситуації безпеки в євроатлантичному регіоні, виконання рішень попередніх самітів НАТО з реагування на зростаючу агресивність Росії, а також ситуація на Близькому Сході.

 

У рамках заходів планується також проведення спільного з партнерами засідання про результати діяльності Місії НАТО в Афганістані.

 

Як повідомляли, Міністр оборони України Степан Полторак заявив про зміну позицій представників країн-членів НАТО щодо питання вступу України в Північноатлантичний альянс і зазначив отримання українським оборонним відомством всебічної допомоги від країн-членів Альянсу.