Муженко розповів про результат своєї поїздки на полігон “Широкий Лан”

11 Лютого 2016, 20:12

Наразі продовжуються роботи по облаштуванню польового табору на полігоні «Широкий Лан». Про це заявив начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

«Чимало болючих питань було озвучено під час моєї зустрічі з особовим складом 53 омбр. Розмова була складна, неупереджена та принципова. Зараз тут працює робоча група по вивченню реального стану справ в бригаді, по закінченню роботи якої будуть прийняті організаційні та кадрові рішення. Не все можна вирішити відразу, деякі питання потребують часу для їх вирішення», – написав Муженко.

Він також назвав головну причину критичної ситуації, яка виникла на полігоні.

«Переконався в тому, що головною причиною у виникненні такої непростої ситуації стала відсутність системної комунікації між командуванням бригади та особовим складом. Військовослужбовець – це перш за все людина, і кожен командир повинен про це завжди пам’ятати. Наразі продовжуються роботи по облаштуванню польового табору. Ситуацію тримаю під особистим контролем», – наголосив начальник Генштабу.

Чимало болючих питань було озвучено під час моєї зустрічі з особовим складом 53 омбр. Розмова була складна, неупереджена…

Опубліковано Віктором Муженком 11 лютого 2016 р.

Нагадаємо, широкого розголосу невдоволення бійців отримало після того, як вони вирушили маршем на Миколаїв, щоб донести свою позицію і претензії до чиновників та військового керівництва, яке звітує про відсутність проблем і повне забезпечення. Після цього на територію полігону привезли гарячу їжу, намети, генератор. Також бійцям пообіцяли лазню.

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону відкрила кримінальну справу проти відповідальних за жахливі умови проживання військовослужбовців на полігоні "Широкий Лан". Чиновникам загрожує від п'яти до дев'яти років позбавлення волі.