Муженко назвав чисельність російських військ на Донбасі

16 Серпня 2018, 21:16

Голова Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко повідомив, що загальна чисельність регулярних військ Росії на Донбасі включно з бойовиками становить близько 32 тисяч осіб. Про це він заявив в інтерв'ю "BBC News Україна".

 

Муженко зазначив, що на сході України присутні російські регулярні військові формування, які в кінці 2014 та у 2015 році були переформатовані на перший та другий армійські корпуси.

 

"Загальна чисельність цих військ – близько 32 тисяч людей. Також є понад 700 танків, гармати, артилерійські системи", – наголосив він.

 

За його словами, зараз спостерігається збільшення матеріальних запасів.

 

"Тобто заходять колони з Росії, яка перевозять матеріальні засоби, в тому числі боєприпаси. Цікаво, що це не угрупування так званих "ЛНР/ДНР", це регулярні підрозділи, які по своїй системі управління підкоряються штабу восьмої загальновійськової армії, що дислокується в Новочеркаську. Крім того, там є найманці, а також військовослужбовці регулярних ЗС РФ", – додав Муженко.

 

Нагадаємо, 15 серпня Державний департамент США закликав Росію виконувати мінські угоди та негайно вивести свої війська з території України.