Мутація комуніста Голуба: буржуйська машина плюс «релігійні забобони»

VIP-хроніки
9 Травня 2012, 15:50

Яким має бути справжній комуніст написано в Моральному кодексі будівника комунізму. Всі, кому не пощастило жити в часи більшовицьких експериментів , добре його пам’ятають. Комуніст відданий справі комунізму, нетерпимий до ворогів, солідарний з трудящими всіх країн, непримиренний до несправедливості, дармоїдства, нечесності, кар'єризму, користолюбства і найголовніше відзначається простотою та скромністю у суспільному та особистому житті.

Яким комуніст не повинен бути, це також всі знають. Він не повинен бути схожим на буржуя, з яким бореться, ніколи не має права забувати про почуття колективізму і товариську взаємодопомогу, коли кожен за всіх і всі за одного. І нарешті справжній комуніст не може вірити в Бога, бо є переконаним атеїстом і бореться проти всіляких релігійно-буржуазних забобонів.

Звичайно все це в ідеалі. Знаючи, в яких хоромах під Києвом живе лідер комуністів Петро Симоненко і як морально він повівся зі своєю першою сім’єю, аби збудувати ще одну нову «ячєйку» суспільства – основу держави, можна було б вже нічому не дивуватися. Але, дивуватися насправді треба…

Читайте також: Як Голуб "духовною сивухою" гендлюавав

І справа не лише в тому що на носі нові вибори і хтось дуже щиро битиметься в груди та розказуватиме байки про свою криштальну чистоту та відданість ідеалам «справедливості, рівності і братерства». Справа в принципах. Або вони або є, і ти хоча б намагаєшся дотримуватись їх, або не клей дурня і не бреши людей. Бо це вже називається шахрайством і підпадає під статтю Кримінального кодексу.

На перший погляд релігійно-буржуазні забобони вірного ленінця Олександра Голуба цілком прийнятні. Але це лише на перший погляд. Насправді, він заробляє цим на прожиття і про них мусять знати всі.

Нещодавно депутат Олександр Голуб був помічений під офісом своєї партії, коли сідав в автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon в супроводі щонайменше одного охоронця. Ситуація абсолютно ординарна і не варта здається дірки від бублика. Але. Все не так просто. Автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon насправді не народний автомобіль. Його вартість моделі 2011 року  стартує від 54 тисяч доларів. З повним фаршем вона може підскочити ще на багато тисяч вгору. Питання: звідки в чесного комуніста,  який живе на одну, хай навіть депутатську зарплату, гроші на таку тачку. Припустимо, Mitsubishi Pajero Wagon не є власністю Голуба. Це цілком можливо. Тоді виникає інше питання, яке моральне право має комуніст, що «відзначається простотою та скромністю у суспільному та особистому житті» їздити на такій машині, хай навіть орендованій позиченій чи службовій, в час коли переважна більшість його потенційного електорату ледь зводить кінці з кінцями. Де «ум честь і совість»?

На додачу до такого жахливого падіння «будівника комунізму» виявляється, що депутат Голуб є ще й носієм іншого жахливого явища – опіуму для народу. Замість того, щоб проповідувати ідеали наукового комунізму, він займається  пропагандою християнства, з яким його партія боролась багато десятків років. Чи може бути спадкоємцем і послідовником Леніна та Сталіна людина в машині, якої на дзеркалі коло лобового скла поряд з георгіївською стрічкою висить християнська вервичка? Що це? Невпевненість в ідеалах комунізму і мудрій та божественній ролі комуністичної партії чи банальна зрада?

Комуністи, будьте пильними!

Хоча… Це навряд чи вам сильно допоможе…