Мухарський поїхав з України та планує отримати політичний притулок в Європі

15 Лютого 2018, 13:06

Митець Антін Мухарський повідомив, що поїхав з України до Європи та, ймовірно, проситиме там політичного притулку. Про це в ніч на  четвер, 15 лютого, він написав на своїй сторінці в Facebook.

 

Він зазначив, що причини відповідного кроку пов'язані із роками судової тяганини з екс-дружиною Сніжаною Єгоровою щодо аліментів та з прийняттям Верховною Радою законопроекту про посилення відповідальності неплатникам аліментів.

 

Згідно з повідомленням, у жовтні 2012 року йому відмовили у праві бачитися з дітьми, але за рік висунули умови матеріального характеру, на які Мухарський погодився. Згодом його матеріальне становище змінилося, тому 20 травня 2014 року він звернувся до Оболонського райсуду Києва з проханням переглянути суму аліментів. Однак позов досі не розглянуто, тому йому не дозволяють бачитися з дітьми. Водночас Мухарський запевнив, що не має боргів перед своїми дітьми, адже за три з половиною роки сплатив їм понад мільйон гривень аліментів. 

 

Крім того, за його словами, він звертався до представника президента у Раді Ірині Луценко та міністра юстиції Павла Петренка. 

 

"Єдине, чого я просив у держави останнім часом, – це справедливості. Але сучасна українська держава не може мені цього дати. Ось чому я їду", – заявив Мухарський.

 

Нагадаємо, 5 лютого міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що в Україні відкрили Єдиний реєстр неплатників аліментів