МОЗ: Тимошенко може брати участь у судових засіданнях

14 Грудня 2011, 21:06

Зазначається, що Тимошенко відмовилася від огляду комісією фахівців МОЗ та пенітенціарної служби, які сьогодні вдруге за добу о 15.00 прибули до СІЗО.

При цьому член комісії – фахівець Державної санітарно-епідеміологічної служби України констатував належні санітарно-побутові умови в палаті, де наразі перебуває Тимошенко.

Також повідомляється, що Тимошенко відмовилася від медичного огляду комісією МОЗ 13 грудня.

«Згідно з попередніми висновками комісій МОЗ, зокрема під час оглядів, проведених у грудні, підстав для хірургічного лікування Тимошенко Ю.В. за межами СІЗО не встановлено, протипоказань для слідчих дій або участі у судових засіданнях не виявлено», – повідомляє МОЗ.

При цьому наголошується, що «рішення комісій були прийняті колегіально, протоколи підписані всіма членами комісії».

«Інформація, щодо відмови лікарів підписувати протокол, а також про винесення лікарями МОЗ, київського СІЗО та ДПтС України висновку про неможливість участі Тимошенко Ю.В. в слідчих діях чи судовому процесі є недостовірною», – сказано у повідомленні.

Загалом за період перебування Тимошенко в Київському СІЗО «до неї було організовано 29 виїздів за участю висококваліфікованих фахівців МОЗ, з них 18 разів Тимошенко Ю.В. відмовилась від проходження медичного огляду та обстеження».

Зазначимо, Апеляційний суд Києва сьогодні переніс розгляд апеляції на вирок Печерського районного суду Києва, яким колишнього прем'єр-міністра Юлію Тимошенко засудили до 7 років позбавлення волі в справі про газові контракти на 20 грудня із пропозицією екс-прем'єрові взяти участь у засіданні.

13 грудня і 14 грудня Тимошенко не з'явилася в суд через сильні болі в області попереку.

Суддя викликає Тимошенко в суд на основі її сьогоднішнього огляду вранці, а також спираючись на висновок медкомісії від 12 грудня, який не бачить перешкод для її участі у засіданнях і навіть пропонує розширити екс-прем’єру руховий режим.

При цьому захисник Тимошенко Сергій Власенко заявляє про фальсифікацію висновку комісії від 12 грудня. Зокрема, він заявив, що його підписали не всі учасники комісії.