Мотиви дій бельгійського вбивці поки не встановлені

14 Грудня 2011, 22:57

"Більше гранат на площі Сен-Ламбер не було, – каже прокурор Льєжа. – Ми не знайшли їх під час проведення слідчих дій. Що стосується патронів, то у нього було 9 обойм на 30 патронів кожна. Його психічна врівноваженість ніколи не ставилася під сумнів".

Напередодні поліція повідомила, що стрілянину і вибухи влаштував Нордін Амрані, раніше неодноразово судимого за згвалтування, а також зберігання зброї і наркотиків.

За словами його адвоката, в той день його чекали в Палаці правосуддя для дачі свідчень у справі про нові факти сексуального насильства. Він дзвонив адвокату і говорив, що не хоче повертатися до в'язниці. Убивши чотирьох і поранивши понад 100 людей, злочинець застрелився.

Крім нього, вчора загинули 15-річний підліток, а також вже у лікарні 17-річний юнак та 75-річна жінка. Сьогодні також стало відомо, що у лікарні померла 17-місячна дівчинка, ще 4 людини перебувають у реанімації.

Тим часом бельгійська поліція виявила тіло жінки в сараї Амрані. За словами слідчих, жінка – 45-річна прибиральниця, яка працювала у одного з сусідів Амрані – була вбита пострілом в голову. Поруч з тілом убитої в сараї було знайдено зброю і великий запас патронів. Влада вважає, що в цьому сараї Амрані вирощував марихуану.