Московська поліція не висунула Гончаренку жодних офіційних обвинувачень

2 Березня 2015, 10:49

Московська поліція не має претензій до депутата Верховної Ради Олексія Гончаренка, він може безперешкодно покинути територію РФ. Про це повідомили у прес-службі московської поліції.

«Московська поліція офіційно підтверджує, що по лінії органів внутрішніх справ до О. Гончаренка жодних претензій немає», – повідомили в прес-службі московського МВС.

«Він може покинути територію РФ, коли забажає», – додали у повідомленні.

У поліції пояснили, що «зобов'язання про явку в суд депутату було видано превентивно, оскільки він є громадянином іншої країни і міг покинути Росію».

«Між тим, для оцінки матеріалів і прийняття рішення щодо їхньої процесуальної кваліфікації вимагався додатковий час», – зазначили в поліції.

«За результатами оцінки всіх обставин юридичних претензій московська поліція до О. Гончаренка не має», – підкреслили и в МВС.

У свою чергу, один з адвокатів Гончаренка Ніколай Полозов заявив, що «захист ні про що не був повідомлений».

Він зазначив, що має намір приїхати в суд для «з'ясування питання про долю складеного на Гончаренка протоколу».

Як повідомлялося, у Москві на марші пам’яті вбитого в ніч на суботу Боріса Нємцова затримали українського нардепа Олексія Гончаренка.

Народного депутата України Олексія Гончаренка допитували у справі про замах на вбивство громадянина Росії під час масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року.

Раніше зазначалося, затриманий сьогодні Гончаренко не має жодного відношення до подій в Одесі 2 травня

Нагадаємо, ПАРЄ закликала Росію негайно звільнити Гончаренка.