Москаль звинуватив коаліцію в узурпації влади

30 Червня 2010, 14:49

Народний депутат від «Народної самооборони» Геннадій Москаль вважає, що представники коаліції свідомо позбавляють опозицію права на законодавчу ініціативу

«У «регіоналів» зараз така стратегія «валити» всі законопроекти, які вносяться представниками опозиції. Ставлення коаліції до опозиція мені нагадує народну приказку про невістку, яка скрізь винна перед свекрухою», заявив 30 червня Геннадій Москаль після того, як депутати від коаліції не підтримали його законопроект про встановлення адміністративної відповідальності за невиконання законних вимог працівників міліції.

Геннадій Москаль заявив, що після сьогоднішнього провалу його законопроекту представниками влади він замислиться, чи слід писати законопроекти взагалі, якщо коаліція їх принципово ігнорує.

«Я може їм для сміху ще напишу законопроект про легалізацію одностатевих шлюбів… А що я ще можу з ними зробити? На якій мові з ними розмовляти?», обурився депутат.

«Самооборонець» згадав законопроект про боротьбу з наркоманією, який справді потрібен країні, і який підтримали Кабмін і МВС.

«А вони взяли і «завалили» його, хоча ця біда завтра може постукати і в їхні двері», вважає Москаль.

За його словами, «регіонали» застосовують тактику випаленої землі.

«Вони ніби говорять: «ми вас поставимо на місце». Але вони не нас «ставлять на місце», вони суспільство роблять заручником їхньої хибної політики, яка полягає в тому, що якщо проект закону написав член коаліції, то це хороший законопроект, я якщо представник опозиції то його не можна підтримувати. Таким чином депутати від опозиції позбавляються права на законодавчу ініціативу, яке гарантовано Конституцією», вважає депутат.

Незважаючи на те, що представник Партії регіонів Михайло Чечетов під час обговорення цього законопроекту заявив, що влада захищала і буде надалі робити все, щоб опозиція була сильною, Москаль розцінює поведінку «регіоналів», як узурпацію влади.

«Сьогодні це узурпація влади і більше нічого. Хочеш, щоб твої законопроекти проходили іди «тушкою» в коаліцію, не хочеш — сиди в опозиції. Але ж вони самі законопроектів не пишуть, якщо у Михайла Чечетова стоїть навпроти законопроекту «мінус», то хоч йому кілка на голові теши, він буде махати своїм одно партійцям, щоб не підтримували законопроекти», – резюмував Москаль.