Москаль заявив, що офіс Товариства угорської культури на Закарпатті намагалися підпалити поляки

21 Лютого 2018, 17:18

Правоохоронці Національної поліції в Закарпатській області встановили осіб, які кинули пляшку із запальною сумішшю у будівлю закарпатської спілки угорців, унаслідок чого сталося задимлення. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

 

За словами глави Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, зловмисниками виявилися громадяни Польщі, котрі були у складі праворадикальної партії "Фаланга", члени якої брали участь у бойових діях на сході України на боці "ЛНР" і "ДНР".

 

Наголошується, що слідством встановлено як зловмисники перетнули пункт пропуску "Ужгород" на словацько-українському кордоні, де поселилися і якими користувалися телефонами.

 

"Це Адріан Марґлевскі 1 квітня 1996 року народження, мешканець міста Краків і Томаш Рафал Шімков’як 24 січня 1993 року народження, мешканець міста Бидгощ. Встановлено, як іноземці приїхали на Закарпаття через ПП "Ужгород" на словацько-українському кордоні, де поселилися і якими телефонами користувалися для координації дій", – підкреслив очільник Закарпатської ОДА.

 

Нагадаємо, 4 лютого, невідомий кинув пляшку із запальною сумішшю у вікно будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді.

 

Згодом Угорщина закликала ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область після того, як у вікно будівлі обласного офісу організації закарпатських угорців в Ужгороді невідомі кинули "коктейль Молотова".

 

Як повідомлялося, у грудні Угорщина закликала ОБСЄ направити постійну місію ОБСЄ в Закарпатську область, через "напруженість" в регіоні.