Москаль заявив про підміну протоколів з окружкому в Первомайську

3 Листопада 2012, 15:15

«Сьогодні в суді я, як представник ВО «Батьківщина», почав ознайомлюватися з привезеними виконавчою службою та МВС протоколами і виявив, що багато з них підмінені. У фальшивих протоколах кандидату від ПР В.Травянку приписані голоси від непрохідних і технічних кандидатів, а кількість голосів за А.Корнацього суттєво зменшена. І ця підміна набула масового характеру. При цьому у фальшивих протоколах не сходяться нумерація й печатки, які поставлені в оригіналах. Підміну дуже легко довести, адже перед вилученням протоколів «Беркутом» і виконавчою службою окружний виборчком зробив і завірив усі копії оригіналів протоколів», – цитує депутата його прес-служба.

 

Нагадаємо, у Миколаївській області суд ухвалив рішення витребувати в ОВК №132 оригінали протоколів або їх копії для розгляду в суді під час слухання позову кандидата Анатолія Пешехонова, який заявив про «зникнення», за підсумками підрахунку, 40 голосів виборців, відданих за його кандидатуру.

У Первомайській виконавчій службі ухвалили рішення везти до суду оригінали. Представники опозиції заявили, що таким чином суд втручається у виборчий процес. Виник конфлікт, під час якого минулої ночі силовим діями бійці «Беркута» і судові виконавці намагалися доставити протоколи до суду.

Москаль, який прибув до Первомайська, забрав винесені з ОВК №132 протоколи і повернув їх у будівлю міськвиконкому, де працює комісія.

2 листопада ОВК звернулася до суду з клопотанням про відміну постанови про витребування протоколів для розгляду їх у залі суду. Миколаївський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про перерахунок голосів в окрузі №132 у залі суду.

3 листопада, о 6.00 Миколаївський окружний адмінсуд відхилив позов про визнання незаконним протоколу про результати голосування в 132-му окрузі.

98