Москаль навів докази фальсифікації протоколів ОВК у Первомайську

5 Листопада 2012, 17:10

Так, Москаль опублікував на власній сторінці в мережі Facebook копії окремих протоколів дільничних виборчих комісій (завірені мокрою печаткою та підписом голови ОВК) та копії протоколів ДВК, що після викрадення їх працівниками спецпідрозділу "Беркут", опинилися в Окружному адміністративному суді Миколаївської області.

Відповідне звернення про фальсифікації Москаль направив до голови Центрвиборчкому Володимиру Шаповалу.

"Різниця між цими протоколами колосальна. Якщо згідно з першими протоколами перемагав кандидат від опозиції Аркадій Корнацький, то згідно з другими – кандидат від Партії регіонів Віталій Травянко", – заявив Москаль.

"Причому у мене є всі підстави вважати, що фальсифікатори – працівники міліції, державної виконавчої служби та деякі невстановлені особи, які діяли по дорозі з приміщення ОВК в Первомайську до суду в Миколаєві", – наголосив він.

"При порівнянні протоколів чітко видно, що додаткові голоси у Віталія Травянко з'явилися за рахунок інших кандидатів", – додав Москаль.

Нагадаємо, раніше Депутат Геннадій Москаль заявляв, що по дорозі в Миколаївський окружний адмінсуд міліція і судовиконавці підмінили оригінали протоколів по 132-му округу фальшивими.

Нагадаємо, у Миколаївській області суд ухвалив рішення витребувати в ОВК №132 оригінали протоколів або їх копії для розгляду в суді під час слухання позову кандидата Анатолія Пешехонова, який заявив про «зникнення», за підсумками підрахунку, 40 голосів виборців, відданих за його кандидатуру.

У Первомайській виконавчій службі ухвалили рішення везти до суду оригінали. Представники опозиції заявили, що таким чином суд втручається у виборчий процес. Виник конфлікт, під час якого вночі силовим діями бійці «Беркута» і судові виконавці намагалися доставити протоколи до суду.

Москаль, який прибув до Первомайська, забрав винесені з ОВК №132 протоколи і повернув їх у будівлю міськвиконкому, де працює комісія.

2 листопада ОВК звернулася до суду з клопотанням про відміну постанови про витребування протоколів для розгляду їх у залі суду. Миколаївський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про перерахунок голосів в окрузі №132 у залі суду.

 3 листопада, о 6:00 Миколаївський окружний адмінсуд відхилив позов про визнання незаконним протоколу про результати голосування в 132-му окрузі.

98