Морські та річкові порти чотирьох областей взяла під контроль держохорона

1 Квітня 2015, 16:12

Морські та річкові порти в чотирьох областях України вже взяті під охорону співробітниками Державної служби охорони. Про це повідомив начальник департаменту Державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ генерал-майор міліції Сергій Будник, передає його прес-служба.

"Нещодавно міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков заявив про те, що охорона всього периметра портів України надалі буде здійснюватися тільки Державною службою охорони. Так, вже сьогодні морські та річкові порти в Херсонській, Одеській, Миколаївській та Запорізькій областях знаходяться під охороною працівників ДСО, – розповів Будник.

За його словами, відповідні договори на міліцейську охорону портів були укладені в Одеській області з керівництвом портів Одеси, Іллічівська, Білгород-Дністровського, Ізмаїла, Рені та Південного, в Херсонській області держохоронці забезпечують охорону Херсонського морського торговельного порту, в Миколаївській області – об'єктів та прилеглої території Миколаївського морського торговельного порту та в Запорізькій області – Бердянський морський торговий порт.

Як розповіли в ДСО, правоохоронці будуть охороняти морські та річкові порти від диверсій, терактів, контрабанди та незаконного проникнення на об'єкти.

Крім того, міліціонери разом з портовиками будуть оглядати вантажі та перевіряти документацію кораблів.

Нагадаємо, наприкінці січня прем'р-міністр Арсеній Яценюк доручив головам ОДА скласти перелік стратегічно важливих об'єктів у своїх областях.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прогнозує, що охорона державних підприємств і державних компаній в подальшому буде здійснюватися виключно Державною службою охорони.