Moody’s підвищило рейтинг шістьох українських банків

30 Серпня 2017, 20:20

Рейтингове агентство Moody's Investors Service підвищило рейтинги шести українських банків. Про це повідомляється на сайті агентства.

Зокрема, агентство підвищило кредитний рейтинг України на один щабель, з Caa3 до Caa2. Також Moody's змінило прогноз зі "стабільного" на "позитивний".

"Оновлення суверенного рейтингу України до Caa2 засноване на наступних ключових факторах: кумулятивний вплив структурних реформ, які, якщо вони будуть стійкими, як очікується, поліпшать динаміку державного боргу; значне зміцнення позицій України на міжнародній арені", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що позитивний прогноз відображає імпульс реформ – якщо він збережеться, це може призвести до подальшого поліпшення надійності внутрішнього і зовнішнього боргу України.

Згідно з інформацією на сайті Moody's, до рівня "Caa2" з позитивним прогнозом підвищено рейтинг націоналізованого "Приватбанку", державних "Ощадбанку" і "Укрексімбанку". Рейтинг "Райффайзен Банку Аваль" підвищено до рівня "Caa1" з позитивним прогнозом, банку "Південний" – до "Caa3" з позитивним прогнозом, "Промінвестбанку" – до "Caa2" зі стабільним прогнозом.

Нагадаємо, раніше Moody's вперше за майже два роки змінило суверенний рейтинг України зі стабільного на позитивний.