Moody’s погіршило прогнози ВВП Росії на наступні два роки

23 Грудня 2014, 19:40

Міжнародне рейтингове агентство Moody's у вівторок, 23 грудня, вирішило переглянути рейтинги 16 російських банків. Про це повідомляється у прес-релізі агентства.

Крім того, агентство погіршило оцінку динаміки ВВП Російської Федерації на наступні два роки. На думку експертів Moody's, російська економіка скоротиться на 5,5% в 2015 році і на 3% – в 2016 році.

Як зазначається, у умовах істотного зниження прогнозу зростання економіки Росії на найближчі два роки зросте тиск на такі показники банків, як вартість фондування, якість активів і рентабельність. У ході перегляду рейтингів банків буде оцінюватися здатність кожного банку протистояти негативним факторам ринку.

Агентство почало перегляд рейтингів таких банків, як "Сбєрбанк", "ВТБ", "Альфа-банк", "Газпромбанк", "Росбанк", ІНГ банк ("Євразія"), ФК "Відкриття", Банк "Санкт-Петербург", "Зеніт-банк", "Промсвязьбанк", Банк "Відродження", "Зовнішекономбанк", "Россельхозбанк, Банк "Інтеза", банк "Центр-Інвест", а також Агентства з іпотечного житлового страхування (АІЖК).

Нагадаємо, Moody's прогнозує падіння ВВП України в 2014 році на 7,5%.