МОН запровадило процедуру ліцензування для вишів в електронному форматі

2 Березня 2018, 10:41

Міністерство освіти і науки України запровадило процедуру ліцензування для вищих навчальних закладів в електронному форматі. Про це повідомляє прес-служба МОН.

 

"З 1 червня 2018 року Міносвіти планує здійснювати ліцензування освітньої діяльності вишів винятково в електронному вигляді через Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). Щоб протестувати цю систему та забезпечити її ефективну роботу, з 1 березня 2018 року протягом трьох місяців ліцензування відбуватиметься одночасно як в електронному, так і в паперовому вигляді", – йдеться в повідомленні.

 

Відповідні ліцензійні справи реєструватимуть у порядку надходження їх до Міносвіти згідно з електронною чергою.

 

Зазначається. що перехід до електронної форми ліцензування значно полегшить і прискорить його проведення, зменшить витратність і повністю усуне корупційні ризики.

 

У межах електронного ліцензування виш самостійно вноситиме відомості про кадрове та матеріально-технічне забезпечення до ЄДЕБО. Кадрову інформацію необхідно буде оновлювати кожного навчального року до 1 березня, а про матеріально-технічне забезпечення – до 31 грудня або протягом трьох місяців після зміни інформації.

 

Нагадаємо, що у січні МОН внесло зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання.