МОН оголосило догану ректору університету, студентів якого відправили на практику в Криму

23 Травня 2018, 20:51

Міністерство освіти і науки оголосило догану Юрію Лянному, ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, студенти якого були відправлені на практику до окупованого Криму. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

"21 травня 2018 року в МОН підписано Наказ про оголошення догани ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрію Лянному за невиконання умов трудового контракту. Таке рішення прийнято на підставі рекомендацій експертно-кадрової комісії 17 травня 2018 року", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, МОН також направило листа до Служби безпеки України із проханням з’ясувати обставини організації та здійснення поїздки студентів університету до окупованого Криму, під час якої життя студентів наражалося на небезпеку.

 

"Крім того, МОН звернулося до Національної поліції (ГУНП в Сумській області) щодо перевірки факту спільної роботи близьких осіб в університеті. В разі підтвердження наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів правоохоронними органами та МОН будуть вжиті відповідні заходи", – додали у відомстві.

 

Як повідомлялося 13 травня, у Сумах групу студентів 1-3 курсів Сумського державного педуніверситету ім. А.С. Макаренка відправили на практику до анексованого Криму. 

 

14 травня Міністерство освіти і науки України повідомило, що вивчає обставини та підстави, за яких студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А. Макаренка були відправлені на практику до окупованого Криму.