Моментальний займ під 0% без перевірок кредитної історії

25 Листопада 2020, 13:00

 

Моментальний займ на картку в Україні перед новорічними святами набирає популярності. За 2020 рік люди вже звикли купувати речі онлайн, замовляти доставку з продуктових магазинів до дверей, шукати альтернативні виходи з різних ситуацій, використовуючи тільки інтернет та банківські картки. Попри всі негаразди, рік що минає навчив нас розумно використовувати час та перенести майже всі сфери життя в режим онлайн. Для когось ця процедура була болісною, а хтось давно чекав на те, що можна буде задовольнити всі потреби сучасної людини не виходячи з дому. Поступово і сфера кредитування змінила вектор напрямку від традиційного банківського до мікрофінансового. Розбираймося поступово, чому так сталося.

 

Майже рік нам наполегливо рекомендують не виходити з дому без зайвої потреби та уникати скупчення людей. Це стало першим тригером для переходу від банків до МФО. Що робити, коли треба швидкий займ на карту без перевірки, а черги в банках протипоказані у період пандемії? Правильно! Оформити швидкий онлайн займ на картку. Швидше за все такий кредит погодять в МФО і гроші перерахують за лічені хвилини.

 

Далі було трошки важче. Банки, на період кризи, стали прискіпливими до кредитних історій позичальників та почали масово відмовляти у кредитуванні. Пошуки надійного кредитора, минаючи банківські установи, привели населення до мікрофінансових організацій. МФО завжди були лояльні до клієнтів. Обумовлюється це невеликими сумами кредитування. Бистрий займ на карту можуть отримати 9 з 10 позичальників, але на суму до 15 000 грн. Проте, коли треба гроші до зарплати — це ідеальне рішення.

 

Вагома перевага МФО — відсутність бюрократії. Так, оформити швидкий кредит без довідки про доходи та поручителів цілком реально. Позичальникам необхідно заповнити коротку анкету на сайті МФО, зазначивши паспортні дані, ІПН та загальну інформацію. Далі, обрати суму та необхідний термін кредитування. Якщо умови влаштовують, то треба буде підписати договір за допомогою коду з смс та отримати моментальний кредит на карту будь-якого національного банку.

 

Сьогодні МФО змагаються з банками за кращі умови кредитування. Наприклад, більшість мікрофінансових організацій пропонують взяти швидкий кредит на картку під 0% для нових клієнтів. Така стратегія гарантує залучення нових клієнтів на вигідних умовах, а також змінює ставлення суспільства до мікрофінансових організацій. Часи, коли кредити вважалися чимось страшним та неприйнятним давно в минулому. Сьогодні достатньо вибрати надійного фінансового помічника на випадок форс-мажорів, а банк чи МФО вирішує кожен сам для себе. Якщо необхідно швидкий кредит онлайн на карту —  МФО, а якщо довгострокова позика —  банк.