Могильов запропонував США обмінюватися злочинцями

25 Березня 2011, 07:52

«Могильов запропонував вирішити практичні питання. Зокрема, висловив думку щодо необхідності підписання з американською стороною договору про взаємну екстрадицію правопорушників», – повідомляє прес-служба.

Міністр також висловив вдячність американській стороні за вісім протоколів про співробітництво, які були підписані.

Могильов запевнив американських колег, що в МВС України повністю змінили критерії оцінки роботи міліції.

«Я постійно повторюю особовому складу тезу про те, що будь-яке порушення прав або свобод людини не виправдовує розкриття навіть найтяжчого злочину. Цей принцип укорінюється у системі МВС і з кінця минулого року – початку цього року ми відмічаємо зменшення негативних проявів, які раніше мали місце», – розповів Могильов іноземним гостям.

Водночас, а словами Теффта є ще декілька сфер, у яких співпраця і робота правоохоронних органів в цілому дуже важлива для успішного просування країни. Зокрема, йдеться про боротьбу з кіберзлочинністю та Інтернет-піратством.

Нагадаємо, у березні стало відомо, що російський бізнесмен Алімжан Тохтахунов, більш відомий як кримінальний авторитет «Тайванчик», часто приїздить в Україну. В українському бюро Інтерполу заявили, що підстав для затримання Тохтахунова немає, адже Україною і США немає двостороннього договору про видачу злочинців.