Могильов запевняє, що не балотуватиметься в Раду, бо в Криму є важливіші справи

27 Березня 2012, 22:42

«У мене дуже багато справ у Криму. Мені ніколи займатися виборчою кампанією. Я займаюся тією справою, яку мені доручили», – заявив керівник автономії на брифінгу після засідання Ради Міністрів Криму.

Як повідомлялось, у грудні 2011 року Могильов схвалив надання громадській організації «Товариство мисливців і рибалок «Кедр» 8,8 тис. гектарів кримських мисливських угідь на територіях Маломаякської, Ізобільненської сільрад і Партенітської селищної ради.

Громадська організація «Товариство мисливців і рибалок «Кедр», яка отримала в довгострокове користування, на 25 років, мисливські угіддя загальною площею 8 836 га зареєстровано 12 листопада 2008 року за тією самою поштовою адресою, що й резиденція Віктора Януковича в Нових Петрівцях.

Засновниками організації є три фізичні особи: міністр палива та енергетики України Бойко Юрій Анатолійович, голова Держслужби автомобільних доріг України Демішкан Володимир Федорович, губернатор Черкаської області Тулуб Сергій Борисович.

Нагадаємо, у листопаді 2011-го Могильов наказав Республіканському комітету Криму із земельних ресурсів посилити контроль за діяльністю своїх територіальних органів і навести «конкретний порядок» у сфері земельних відносин в АРК.

Могильов працює прем'єром автономії з листопада 2011 року.

Читайте також: У Криму реалізовують проект нейтралізації протестного руху кримських татар