Могильов вважає, що Луценко «обплював» пенсіонерів

8 Жовтня 2011, 12:41

Про це заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов в ефірі Першого національного телеканалу, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

«Я, як міліціонер, не можу зрозуміти однієї простої речі: як людина, якій було під 50 років, могла потрапити до міліції, за чотири роки стати підполковником і вийти на пенсію з її розміром у шість тисяч гривень», – зазначив він.

«У той час як опер, який 20-25 років віддав міліції, відвідував місця скупчення асоціального елементу, був на грані ножа і пістолета, отримав пенсію 1500-2000 гривень», – додав міністр.

Могильов також пообіцяв, що ніколи не допустить подібного на посаді глави МВС. діяльності.

«Я вважаю, що за це взагалі-то необхідно відповідати. Тому що це плювок в обличчя всіх пенсіонерів МВС», – сказав Могильов.

Як повідомлялось, народний депутат Геннадій Москаль вважає дії міліції під час затримання в Одесі озброєних злочинців вкрай непрофесійними, а пояснення Анатолія Могильова у Верховній Раді «схожі на виступ начальника медвитверезника«.

Нагадаємо, Могильов заявив, що головними причинами загибелі 2 міліціонерів і поранення 4 при затриманні підозрюваних у замовленому вбивстві в Одеській області, стало погане озброєння і відсутність досвіду проведення подібних операцій. Міністр дав зрозуміти, що у такому стані речей винний Юрій Луценко.

«2005 року, коли до керівництва міліції прийшли «фахівці», в липні наказом № 352 в підрозділах «Беркут» ліквідували штурмові підрозділи і вилучили всю серйозну зброю, вибухівку, гранатомети і під цією революційною війною зробили з «Беркута» ППС», – пояснив Могильов.

У відповідь, у перерві судового засідання Луценко заявив, що намагався не коментувати ситуацію в Одесі, але після того, як його «зробили крайнім за два трупи бійців» вирішив не мовчати.

«В Одесі людей, які не вміють працювати, називають п…цами, а того, хто шукає крайніх – мокрожо…ими п…цами. Це і є Могильов», – наголосив Луценко.