Могильов схвалює надання мисливцям із Межигір’я 9 тис кримських угідь

26 Грудня 2011, 18:02

«Ставлюся позитивно, і поясню чому. Бо це ж інвестори. Тому що на цій території необхідно робити дороги, висаджувати ті насадження, які необхідні та відповідають розвитку рослинності (це ягідники, лишайники і т.д). Все необхідно робити, і інфраструктуру всього цього. Клуб, якому віддали це в оренду готовий все це робити. Є інвестплан, за яким вони готові вкладати в це гроші», – сказав Могильов.

Водночас на запитання журналістів, де можна побачити інвестиційний план розвитку мисливських угідь, прем'єр-міністр прямо не відповів.

«Я вам скажу, що я цей документ бачив. Там досить великі суми плануються вкладати у розвиток інфраструктури цієї території. Плюс до того, там же не йде мова про те, що будуть полювати лише учасники цього клубу. Там будуть і місцеві жителі полювати, купуючи ліцензії на відстріл тварин на території цього мисливського господарства», – зауважив Могильов.

Як повідомлялось, депутат кримського парламенту Олександра Кужель має намір оскаржити в адмінсуді постанову ВР Криму про надання мисливцям із Межигір'я 8,8 тис. гектарів кримських мисливських угідь, оскільки при її прийнятті було порушено регламент.

Громадська організація «Товариство мисливців і рибалок «Кедр», яка отримала в довгострокове користування строком на 25 років мисливські угіддя загальною площею 8 836 гектарів на територіях Маломаякської, Ізобільненської сільрад і Партенітської селищної ради, зареєстровано 12 листопада 2008 року за тією самою поштовою адресою, що й резиденція Віктора Януковича в Нових Петрівцях.

Засновниками організації виступають три фізичні особи: міністр палива та енергетики України Бойко Юрій Анатолійович, голова Держслужби автомобільних доріг України Демішкан Володимир Федорович, губернатор Черкаської області Тулуб Сергій Борисович.

Нагадаємо, компанія «Танталіт», що активне забудовує територію урочища «Межигір'я», де мешкає президент Віктор Янукович, стала одним з найбільших підприємств столиці за сумою податкового кредиту.

ТОВ «Танталіт» володіє низкою об’єктів на території резиденції «Межигір’я», де мешкає президент Віктор Янукович.

Співзасновником фірми «Танталіт» Павло Литовченко нині є депутатом Київської облради. Литовченко також є співзасновником компанії ТОВ «Центравіа», у якої президент Віктор Янукович орендує вертоліт AgustaWestland – 139 італійсько-американського виробництва. Вартість оренди гвинтокрила обійдеться держбюджету 2011 року 7,5 млн. грн.

Крім того, 35% компанії «Танталіт» належить компанії Blythe (Europe) Ltd, власником якої, згідно з британським реєстром, є траст із Ліхтенштейну P&A CORPORATE TRUST.

Читайте також: Хто ви, mr. Yanukovych?