Моґеріні: готовність Росії до співпраці має відобразитись у конкретних діях

17 Грудня 2014, 16:14

Верховний представник Євросоюзу з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Моґеріні сподівається, що за бажаннями Росії дотримуватися мінських угод послідують конкретні дії. Про це вона заявила на прес-конференції у Києві 17 грудня.

"Ми обговорювали це (бажання співпраці Росії – Ред.) та дотримання мінських угод із президентом Петром Порошенком вчора ввечері. Нам здається, що збоку Росії може бути це бажання", – заявила Моґеріні.

"У нас, звісно, були такі думки й раніше, тому важливо, щоб вираження цього бажання знаходило своє відображення у конкретних діях. Сподіваюся, вони будуть", – наголосила вона, зазначивши, що нещодавно говорила про це з міністром закордонних справ Росії Сєргєєм Лавровим.

Як повідомлялось, під час зустрічі з Порошенком Моґеріні заявила, що Україна може розраховувати на допомогу ЄС у проведенні реформ.

Нагадаємо, 5 вересня у Мінську учасники тристоронніх переговорів підписали попередній протокол угоди про припинення вогню на Донбасі. Але терористи не дотримувалися його.