Міжнародні аудитори відзвітували, що син Януковича за два роки сплатив 17 млн податків

Акценти
24 Січня 2013, 18:21

Про це повідомили у Департаменті зі зв'язків із громадськістю корпорації «МАКО», президентом якої є Олександр Янукович.

У повідомленні зазначається, що провідна міжнародна аудиторська компанія PricewaterhouseCoopers (PWC) провела зовнішню перевірку дотримання Олександром Януковичем вимог податкового законодавства України щодо декларування доходів і сплати податку на доходи фізичних осіб у 2010 і 2011 рр.

У висновку аудиторів стверджується, що норми українського законодавства, що діє на момент надання відповідної декларації і сплати податкових зобов'язань, дотримані. При цьому йдеться про податки, сплачені Януковичем як фізичною особою, а не про податки, які сплачували до Державного бюджету підприємства групи «МАКО».

Наголошується, що Група планує продовжити співпрацю з компанією PricewaterhouseCoopers і в 2013 році. Висновок компанії щодо задекларованих Януковичем доходів і сплачених податків за підсумками 2012 року буде оприлюднений додатково.

У Департаменті уточнили, що аудиторська компанія PWC надає такі послуги у сфері оподаткування, як «Перевірка дотримання вимог українського і міжнародного податкового законодавства. Допомога у дотриманні вимог законодавства».

Нагадаємо, Всеукраїнський банк розвитку, власником якого э Олександр Янукович, закінчив 2011 рік з прибутком в 20,4 млн грн, збільшивши його у порівнянні з 2010 роком у 18 разів.

Президент Віктор Янукович за 2011 рік задекларував понад 17 млн грн доходів.

Читайте також: Син Януковича на практиці доводить покращення життя

90