Міжнародна група фінансових розвідок зацікавилася активами «сім’ї» Януковича?

21 Травня 2012, 11:03

Про це пише «Дзеркало тижня. Україна» із посиланням на компетентні джерела.

«Досить багато представників Егмонтської групи «останні кілька місяців енергійно займаються виявленням у всьому світі активів «сім’ї» Януковича. Готуються?», – зазначає видання.

Як відомо, основне завдання Еґмонтської групи – боротьба з відмиванням злочинних капіталів, у рамках якої члени групи зобов’язані ділитися одні з одними відповідною інформацією.

Нагадаємо, на слуханнях в Конгресі США, що пройшли 17 травня, президент правозахисного центру Freedom House Девід Кремер, який недавно повернувся з Україні, звернув увагу на всезростаючу корупцію в Україні.

«Під час мого візиту в квітні я почув новий термін – фаміліалізація – що корупція в Україні стає особистою і досягає першої родини країни, – заявив Девід Кремер. – За повідомленнями, протягом останнього року один із синів президента збільшив свої статки у 18 разів. Виринають питання – як накопичилося таке багатство?»

Як повідомлялось, банк старшого сина президента Віктора Януковича за рік збільшив прибутки у 18 разів.

А сам президент задекларував понад 17 млн грн доходів у 2011 році. При цьому 16,4 млн грн – авторська винагорода від донецького видавництва.

Читайте також: Свій до свого по своє: українські чиновники направляють бюджетні потоки до кишень власних родичів