Міжкімнатні двері від «Маркет Двері»: широкий асортимент та правила вибору

30 Серпня 2023, 15:09

Купівля міжкімнатних дверей не є проблемою, але сам вибір та процес аналізу асортименту може стати неприємним явищем. Величезну кількість варіантів пропонує сучасний ринок і якщо потрібно купити двері міжкімнатні, то найкраще скористатися послугами мережі магазинів «Маркет Двері». Тут представлено понад 5000 моделей у різному виконанні, а наявність 8 магазинів у Києві та області дозволить наочно оцінити кожен із варіантів дверей.

При виборі необхідно оцінити конструкцію дверей, проаналізувати колір полотна, щоб він був єдиним, оцінити поверхню, також фурнітуру і фізичні властивості. Геометрія дверей має бути ідеальною, а колір відповідатиме загальній стилістиці дизайну інтер’єру.

Механізм відкриття

За цим параметром міжкімнатні двері бувають наступних видів:

  • розстібні;
  • розсувні;
  • складні;
  • поворотні.

Орні моделі є найбільш популярними та простими у використанні. Полотно відкривається в один чи другий бік. Іноді можна ставити спеціальні механізми, щоб двері відкривалися вперед і назад. Складні двері закриваються як гармошка та відрізняються кількістю вставок. Відмінний варіант для економії простору. Поворотний механізм дозволить відчиняти двері в обидва боки, а за принципом роботи схожі на складні двері.

Будова полотна

Залежно від цього параметра двері також поділяються на дві великі категорії:

  • щитові;
  • фільончасті.

Найпростіший формат полотна – це щитові двері. Матеріал може бути цілісним або у форматі так званого сендвіча, коли всередині буде якийсь утеплювач. Фільончасті двері доповнюються перекладинами і рамами, при цьому простір, що залишився, заповнюється фільонками. Ними можуть бути елементи із МДФ, ДСП або скла.

Матеріали

Найкращим рішенням для дверей є натуральне дерево. Якщо двері бюджетні, то натуральне дерево використовуватиметься виключно для створення каркасу. Дорогі моделі доповнюються масивом натурального дерева, що створює гарний зовнішній вигляд та оригінальну структуру. Найчастіше використовується дуб, ясен та бук як основа.

Двері з МДФ обійдуться трохи дешевшими. Дерево використовується лише для облицювання, тоді як основа конструкції виготовлена з картону та інших подібних матеріалів. Металеві або пластикові двері відмінно підійдуть для промислових об’єктів чи офісів. Вони мають гарні параметри ізоляції, створюючи комфортні умови. Не лишнім буде доповнення зі скла, щоб зробити оригінальній дизайн дверей.

https://www.youtube.com/channel/UCroAsVZISk1qtF658R-cxWA/videos

 

Автор:
Тиждень
Позначки: