Між Україною та Росією продовжують курсувати 19 потягів – УЗ

9 Грудня 2014, 13:41

Взимку в Росію курсуватимуть 19 потягів, сформованих залізницями України. Про це 9 грудня в коментарі «Тиждень.ua» повідомили у прес-службі Укрзалізниці (УЗ).

«РЖД скасовує наступні потяги :«Москва-Софія» №№59-60, «Москва-Будапешт» №№15-16, «Москва-Одеса» №№33-34, та «Київ-Москва» №№1-2. Однак до Росії взимку курсуватимуть 19 потягів, сформованих залізницями України», – зазначили в УЗ.

«Потяг формування української залізниці «Київ-Москва», а це – найбільш затребуване сполучення з Росією, курсуватиме через день. Ще два потяги курсуватимуть з Москви до Криму», – додав представник прес-служби.

Зокрема, залишаються потяги українського формування з наступними сполученнями з РФ: Київ-Москва, Харків-Москва, Одеса-Москва, Львів-Москва, Дніпропетровськ-Москва, Сімферополь-Москва, Севастополь-Москва, Миколаїв-Москва, Жмеринка-Москва, Констянтинівка-Москва, Київ-Санкт-Перербург, Харків-Санкт-Петербург, Дніпропетровськ-Санкт-Петербург, Київ-Адлер, Київ-Кисловодськ.

«Деякі з зазначених потягів щоденні, є такі, що курсують через день, а є – раз в чотири дні», – додали в Укрзалізниці, наголосивши, що графік курсування можна перевірити за допомогою розкладу руху пасажирських потягів на сайті УЗ.

Разом з тим в прес-службі підтвердили, що об’єми пасажирських перевезень між Росією та Україною за 11 місяців поточного року знизилися на 40% порівняно з минулим роком. А в жовтні цього року пасажирські перевезення скоротилися на 60% в порівнянні з жовтнем 2013 року. У зв’язку з цим кількість пасажирських вагонів в складі потягів наразі також скоротилася.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що ВАТ "Федеральна пасажирська компанія" (ФПК, дочірнє підприємство РЖД) з 14 грудня 2014 року на рік скасовує свої поїзди у сполученні з декількома країнами СНД – зокрема, з Україною.