Мюллер може викликати Трампа в суд по російській справі – Reuters

2 Травня 2018, 09:27

Спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який розслідує можливе втручання Росії у вибори Сполучених Штатів Америки, під час зустрічі з адвокатами президента Дональда Трампа у березні висунув питання направити повістку у суд для Трампа, якщо він відмовиться поговорити зі слідчими. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на екс-адвоката президента Джона Доуда.

 

За його словами, Мюллер згадав про можливість виклику в суд на зустрічі на початку березня.

 

Зокрема, спецпрокурор підняв питання виклику у суд після того, як адвокати Трампа заявили, що президент не зобов'язаний розмовляти з федеральними слідчими, які беруть участь у розслідуванні.

 

Так, після березневої зустрічі команда Мюллера погодилася надати адвокатам господаря Білого дому більш конкретну інформацію про теми, які вони хотіли б попросити Трампа.

 

Нагадаємо, 1 травня  президент США Дональд Трамп заявив, що в переліку питань для допиту, що склав спеціальний прокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські президентські вибори, немає питань щодо змови.  Водночас він назвав "ганьбою" витік даних щодо списку питань.

 

Як повідомлялося, спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські президентські вибори, склав перелік з понад 50 питань, які він хоче поставити президенту Дональду Трампу.