Мітингувальники у КНДР вимагають покарати Південну Корею

6 Березня 2012, 06:05

У понеділок, 5 березня, мітинги відбулися у двох північнокорейських провінціях. Представники збройних сил, партійних та народних комітетів під час виступів перед народом проголошували "готовність стерти з південнокорейської землі групу зрадників на чолі з президентом ПівденноїКореї". На думку ораторів, керівництво південного сусіда принижує ЦК Трудової партії КНДР та Кім Чен Ина особисто.

Під час мітингу у Пхеньяні молодь дала клятву вступити до лав Корейської народної армії задля участі у "священній війні проти південнокорейського режиму".

На прес-конференції в столиці країни заступник начальника політичного управління Державного комітету оборони генерал-майор Ґвак Чхоль пояснив, що поліцейські, солдати та офіцери південнокорейської армії розвішували на казармах та інших воєнних об’єктах плакати й гасла принизливі для лідерів КНДР. Окрім цього, за словами Чхоля, солдати використовували державний прапор Північної Кореї в якості мішені для стрільб.

Нагадаємо, раніше лідер Північної Кореї, Кім Чен Ин погрожував Південній Кореї війною на морі у відповідь на "можливі провокації".