Місцеві вибори. Поліція порушила 77 кримінальних проваджень

25 Жовтня 2020, 22:00

Національна поліція порушила 77 кримінальних проваджень за фактами порушень на місцевих виборах у неділю, 25 жовтня. Про це на брифінгу сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає «РБК-Україна».

 

Також склали 224 адмінпротоколи. 

 

Загалом правоохоронцям надійшло 4375 заяв і повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. Зазначається, що порушення є у всіх областях.

 

Очільник Нацполіції Ігор Клименко також повідомив, що правоохоронці затримали в Київській та Одеській областях низку підозрюваних в організації злочинних схем на виборах, зокрема, «сіток» і «каруселей». Встановлено, що один з підозрюваних забезпечив прибуття у село Гатне (Київська область) групи з 24 жителів Луганської області для голосування.

 

Крім того, затримано командира курсу в Університеті фіскальної служби, який підкуповував студентів подвійний стипендією.

 

19 виборчих дільниць були знеструмлені під час виборів, зокрема, в Запорізькій, Львівській, Вінницькій, Одеській та Київській областях. Припинений був виборчий процес тільки на 3 дільницях у Львові.

 

Також, протягом дня у поліцію надійшло 12 неправдивих повідомлень про замінування виборчих дільниць.

 

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори.