Міст у Станиці Луганській відкриють через два дні – штаб ООС

20 Листопада 2019, 18:28

Будівельні роботи на мосту у Станиці Луганській завершені, а сам міст планують відкрити через два дні. Про це 20 листопада йдеться на сторінці штабу ООС у Facebook.

 

"Глава держави, у присутності послів Німеччини та Франції – країн – учасниць “Нормандського формату”, а також спецпредставника голови ОБСЄ у складі ТКГ з реалізації мирного плану на сході України Мартіна Сайдіка, ознайомився з процесом відбудови мостового переходу через річку Сіверський Донець. Президента України поінформували, що наразі всі будівельні роботи завершені, а відкрити міст планується через два дні", – сказано в повідомленні.

Як зазначається, Володимир Зеленський подякував ОБСЄ, послам Німеччини, Франції, представникам усіх країн, які приїжджають у Станицю Луганську. Також президент додав, що відбудова мосту є знаковою місією, яка демонструє реальні дії української влади.

 

Як відомо, будівництво мосту тривало з 2 вересня по 20 листопада. Роботи виконав підрядник ТОВ “Укртрансміст” за державні кошти з Дорожнього фонду. До відновлення основного переходу громадяни користуватися тимчасовим обхідним мостом.

 

"Відновлення мосту було однією з умов міжнародних домовленостей для покращення гуманітарної ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил", – наголосили у штабі.

 

Зазначимо, раніше Володимир Зеленський повідомив про відкриття відновленого пішохідного мосту поблизу Станиці Луганської. 

 

"Ми відкрили обіцяний міст у Станиці Луганській. На кілька днів раніше від запланованої дати, адже він уже сьогодні повністю готовий. Навіщо чекати?" – сказав глава держави.