Міськрада на Одещині визнала Росію країною-агресором

18 Серпня 2015, 22:16

У вівторок під час сесії Білгород-Дністровської міської ради Одеської області було ухвалене рішення про визнання Росії країною-агресором. За це рішення проголосували 29 із 33 депутатів, присутніх на сесії міськради.

«Проект рішення ініціювала низка громадських організацій патріотичного спрямування, в тому числі ГО «Оберіг», і «Самооборона», а група депутатів обгрунтувала необхідність його прийняття»,  – зазначив на пленарному засіданні член міськради директор міського ліцею Валентин Бондаренко.

Спроба виконуючого обов'язки міського голови Володимира Мензелінцева, що головував на сесії, вкотре відкласти розгляд цього питання, викликала неоднозначну реакцію в залі, де були присутні ряд громадських активістів. І більшість членів міськради підтримали проект рішення свого колеги Бондаренка.

Водночас одна з депутатських груп Одеської міськради, очолювана членом партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віктором Наумчаком, днями теж ініціювала розгляд на наступній сесії питання про визнання міськрадою Росії країною-агресором.

Як відомо, ПАРЄ прийняла резолюцію щодо України, визнавши росію агресором.

Як повідомлялося, Верховна Рада визнала Росію агресором 27 січня 2015 року.