Місія ОБСЄ зафіксувала поховальний фургон, що перетинав українсько-російський кордон

2 Листопада 2016, 18:28

Спостережна моніторингова місія ОБСЄ, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску "Гуково" й "Донецьк" у Ростовській області, заявила, що зафіксувала поховальний фургон із написом "200" на українсько-російському кордоні. Про це йдеться в тижневому звіті місії з 26 жовтня до 1 листопада 2016 року.

Зокрема, як зазначили міжнародні спостерігачі, 27 жовтня о 15:00 на прикордонному пункті «Гуково» вони побачили фургон із російськими номерними знаками, який перетинав кордон з України в Російську Федерацію.

Читайте також: У складі місії ОБСЄ є люди, які працюють на Росію – Клімкін

«Фургон з обох боків мав напис російською мовою «Поховальний» та на лобовому склі на папері формату А4 був знак «200». Спостережна місія не мала можливості з’ясувати, чи перевозив фургон труну, чи ні», –йдеться у повідомленні.

Як відомо, вантаж-200 (двохсотий) – умовне позначення в армії при перевезенні тіла загиблого військовослужбовця до місця поховання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представники ОБСЄ не можуть отримати доступ до територій сходу України, де відбувається розведення сторін конфлікту.