Мірошніченко пояснив, що Янукович, як і раніше, нікуди не втручатиметься

17 Жовтня 2011, 22:29

«Немає достатньо підстав говорити, що рішення про декриміналізацію частини 3 статті 365 буде ухвалюватись президентом, або в його кабінеті. Я думаю, що це буде колегіальне рішення», – зазначив він.

«Сьогодні на засіданні фракції Партії регіонів, де я брав участь, це питання жваво обговорювалось. Рішення не було ухвалено, але однозначно, і мені здається чітко, було прокоментовано нашим колегою Ефремовим, що нам треба рухатись до вдосконалення законодавства», – уточнив депутат.

«Я вас можу запевнити, що президент не буде втручатися, так само як він не втручався в судовий розгляд, так само не буде втручатися в повноваження парламенту ухвалювати рішення», – сказав Мірошниченко.

«Президент не буде тиснути на парламент з метою політичної доцільності. Це буде виключно правова логіка. Ця логіка буде результатом, як роботи профільного комітету, так і підсумком голосування Верховної Ради», – підсумував він.

Нагадаємо, фракція «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» у Верховній Раді має намір ініціювати розпуск парламенту у разі його відмови декриміналізувати статтю Кримінального кодексу, за якою було винесено обвинувальний вирок колишньому прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко.

6 жовтня Рада прийняла в першому читанні законопроект президента Віктора Януковича, що передбачає декриміналізацію економічних злочинів. Він не передбачає зміну покарання за статтею, за якою було засуджено Тимошенко.

13 жовтня Янукович  виступив за декриміналізацію статті вироку Тимошенко.